DOMY MIESZKANIA APARTAMENTY

Ville Piwonii - II Etap - O inwestycji

W pierwszym etapie tej inwestycji mamy dla Państwa 4 domy szeregowe, w tym dwa segmenty zewnętrzne z większymi działkami i dwa wewnętrzne. Każdy z domów ma powierzchnię ok 109m2, w tym część mieszkalna o pow. 89m2, garaż ok 15,4m2 i strych nad garażem o pow. 5,4m2 (pow. podłogi ok 15m2).

Ostatnim formalnym aspektem, który musieliśmy spełnić aby zgodnie z Ustawą Deweloperską rozpocząć przedsprzedaż jest rachunek powierniczy. Umowę rachunku powierniczego podpisaliśmy z ING Bankiem Śląskim.

Proponujemy Państwu zakup domu w oparciu o wyżej wspomniany rachunek powierniczy. Bezpieczeństwo wpłaconych przez Państwa środków gwarantuje ING Bank Śląski, będący jednym z niekwestionowanych liderów bankowości detalicznej, a zarazem bankiem, posiadającym najwięcej depozytów na rynku. Państwa środki są więc całkowicie bezpieczne, a ryzyko ograniczone jest do minimum.

Wpłaty są dokonywane w 7 etapach. W pierwszym etapie płacą Państwo za grunt i dokumentację projektową (15% wartości inwestycji). Kolejne wpłaty są odzwierciedleniem etapów budowy, zaczynając od fundamentów i stanu zero, a kończąc na oddaniu domu do użytkowania. Płatności są zawsze realizowane po zakończeniu danego etapu.

Co zyskują Państwo?

Przede wszystkim cenę przedsprzedażową. Ale to nie wszystko. Możecie, tak jak w przypadku budowy własnego domu doglądać każdego etapu inwestycji. Podczas wznoszenia budynku często rodzą się nowe pomysły i koncepcje. Każdy z Państwa ma inne potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy po to żeby im sprostać i je spełnić. Ta Państwo będą mieszkali w tych domach.

Ryzyko jest niewielkie. Realizujemy budowę o oparciu o projekt i prawomocne pozwolenie na budowę. Działka, na której jest realizowana inwestycja nie ma hipoteki i nie jest przedmiotem zabezpieczenia w banku. Nad wszystkim czuwa zewnętrzny inspektor nadzoru budowlanego z ramienia Banku ING.