facebook
DOMY MIESZKANIA APARTAMENTY

Armii Krajowej 32

Inwestycja Armii Krajowej obejmuje budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny o funkcji mieszkalno-usługowej wraz z parkingiem podziemnym, położonym w Katowicach Ligocie przy ul. Armii Krajowej 32.

Całkowita powierzchnia budynku wynosi ok. 900m2. Na parterze znajdować się będą lokale użytkowe o powierzchni 77 m2 oraz 112 m2, a na górnych kondygnacjach mieszkania dwu- oraz trzypokojowe o powierzchni od 43 m2 do 85 m2. 
W kondygnacji podziemnej znajduje się garaż na 6 miejsc postojowych przewidzianych dla mieszkańców i właścicieli lokali. Na zewnątrz budynku będą znajdować się 4 miejsca postojowe z boku budynku (od ul. Armii Krajowej Bocznej) oraz 6 miejsc postojowych przed budynkiem ( od strony ul. Armii Krajowej; po zakończeniu inwestycji) przewidziane głównie dla klientów lokali użytkowych. Lokale oddane będą w standardzie deweloperskim, w którym uwzględniono ogrzewanie podłogowe oraz jedną ścianę wewnętrzną wykonaną z cegły klinkierowej ręcznie formowanej. 
Na etapie realizacji istnieje możliwość dostosowania układu pomieszczeń i wykończenia pod klucz na bardzo dogodnych warunkach.

 

Pod koniec 2015r. podjęto działania mające na celu wprowadzenie zmian w budynku. Dotyczyły one:

- zagospodarowania terenu

- elewacji: tynk cienkowarstwowy zastąpioną szarą płytą Equitone, stolarkę okienną w kolorze brązowym zastąpiono kolorem szarym

- układu i powierzchni mieszkań na drugiej kondygnacji - mieszkania

- wprowadzenia komórek lokatorskich w kondygnacji podziemne

Ze względu na czas oczekiwania na zaakceptowanie projektu zamiennego, termin zakończenia inwestycji został przełożony na I kwartał 2019r.